Naczelnym tematem mediów w kwestii Anity&Johna stało się powtarzanie do znudzenia, że kiedy John Porter zaczynał grać to problemy Anity oscylowały wokół pieluszek z tetry.

Niektórzy piszą/mówią o tym z takim zaangażowaniem jakby miło to wpływ na twórczość duetu. Żenada.

Wracając do tematu zasadniczego. Anita Lipnicka i John Porter nagrali płytę na której znalazło się 14 bezpretensjonalnych piosenek, których słucha się z przyjemnością.

?Nieprzyzwoite piosenki? to połączenie dobrego rocka z dobrym popem. John Porter w doskonałej formie, nadaje całości sporo mrocznego brzmienia.
Momentami kojarzącego się z twórczością Nick?a Cave?a. Anita Lipnicka dano temu odcięła się od twórczości zespołu w którym zaczynała, a tym albumem otworzyła najlepszy chyba rozdział w swojej dotychczasowej karierze.

I wszystko gra. Muzyka dobra do słuchania przy każdej okazji, nie nudzi i nie męczy. Nie wnosi też nic specjalnie nowego, ale też nie każda płyta musi być rewolucyjna. A tak jest po prostu dobra.
Traklista:

1. Bones of Love
2. Beggar?s Song
3. Heaven Knows Why
4. Then and Now
5. Rose
6. Everything Flows
7. Learning (How To Fall)
8. Cry
9. Way Back To Love
10. Cruel Magic
11. Nobody Else
12. Knock, Knock
13. Strange Bird
14. Sweet Jesus

Marek Molicki, od 1998 roku związany z branżą online. Regional Manager w Gemius SA, właściciel Popkultury, w ramach której doradza firmom które chcą osiągnąć sukces w Internecie. W przeszłości zarządzał m.in. Kultura.yoyo.pl, CGM.pl, Chip.pl oraz odpowiadał za działania online w firmach Cenega i CDP.pl (ex CD Projekt) Więcej o autorze

PODOBNE ARTYKUŁY

Brak komentarzy

Odpowiedz: