Pierwotnie ten wpis miał być dłuższy, ale… Niemniej po tym jak poznałem dziś nowych czytelników bloga, zmuszony jestem w najbliższym czasie przybliżyć funkcję Post Timestamp w prostych słowach.

No nic pomyślimy, przeżyłem już kilka szkoleń (jako prowadzący) z zakresu Internetu, sprzedaży powierzchni reklamowej w tym medium i tematów pobocznych to i napisanie takiej instrukcji przeżyję.

Mamy się jednak czym cieszyć ? giełda się umocniła, złotówka też. Zresztą, żeby było lepiej musi czasem być gorzej, nie ma powodu do stresów nadmiernych. Takie ? Proszę Państwa ? życie.

Spotykamy się jutro, na tym samym czyściutkim (aczkolwiek z kilkoma postami napisanymi w pracy, przepraszam) jak zawsze blogu. Dobranoc Państwu.

Marek Molicki, od 1998 roku związany z branżą online. Regional Manager w Gemius SA, właściciel Popkultury, w ramach której doradza firmom które chcą osiągnąć sukces w Internecie. W przeszłości zarządzał m.in. Kultura.yoyo.pl, CGM.pl, Chip.pl oraz odpowiadał za działania online w firmach Cenega i CDP.pl (ex CD Projekt) Więcej o autorze

PODOBNE ARTYKUŁY

0

0

Brak komentarzy

Odpowiedz: