To co widać na zdjęciu to papier toaletowy o znajomej nazwie Google. Zdziwieni?Każdy już pewnie uwierzył – i niebezpodstawnie – że Google postanowiło dotrzeć tam, gdzie jeszcze ich nie ma. Firma z Mountain View wie o nas tak dużo, że wejście w produkcje jednego z najpopularniejszych produktów na świecie – papieru toaletowego – w zasadzie nie powinno zdziwić. Przecież każdy wie, że Google chce być wszędzie tam, gdzie jest szansa zdobyć informacje o naszym zachowaniu i zwyczajach – głównie po to żeby zaserwować nam reklamę. Co prawda kontekstowe wyświetlanie reklamy na papierze mogłoby być trudne nie tylko ze względu na technologię, ale przede wszystkim kontekst.

No dobra, koniec żartów. To co na rysunku to papier toaletowy o nazwie Google, który podobno jest popularny w Wietnamie. I w 100% ma być zrobiony z “virgin pulp” cokolwiek to znaczy. Niemniej nie jest raczej nowym produktem firmy Google (mimo iż widniejące obok logo R oznaczałoby że jednak).

Nawet jeśli cała historia okaże się żartem, to i tak ewentualne stwierdzenie, że “Google jest do dupy” nabrało zupełnie innego znaczenia :)

News podał serwis WeirdAsiaNews.

Marek Molicki, od 1998 roku związany z branżą online. Regional Manager w Gemius SA, właściciel Popkultury, w ramach której doradza firmom które chcą osiągnąć sukces w Internecie. W przeszłości zarządzał m.in. Kultura.yoyo.pl, CGM.pl, Chip.pl oraz odpowiadał za działania online w firmach Cenega i CDP.pl (ex CD Projekt) Więcej o autorze

PODOBNE ARTYKUŁY

Brak komentarzy

Odpowiedz: