Od dłuższego czasu w zespole Hey nie występuje Piotr Banach. Jego miejsce zajął Paweł Krawczyk. Przejął on również obowiązki głównego kompozytora i przyznać trzeba, że wywiązuje się z nich bardzo dobrze czego dowodem jest najnowszy album ?Music, Music?.

Na płycie znalazły się dobre piosenki, które wykonuje dobrze zgrany zespół. ?Mostem? łączącym ?stary? Hey od ?nowego? jest Kasia Nosowska, jej specyficzny styl śpiewania i teksty. A jej teksty z albumu na album są coraz ciekawsze. Widać że artystka się rozwija, że coraz swobodniej ?bawi? się słowami. Ma po prostu swój styl. I co ciekawe te teksty mają sens. To też duży plus, bo niestety wielu artystów śpiewa o takich historiach, że słuchacz zaczyna cierpieć na niestrawność. Szczęśliwie w przypadku Hey ta dolegliwość odbiorcy nie grozi.
Kasia Nosowska nigdy nie śpiewała o rzeczach błahych i banalnych. Na nowym albumie znalazły się jednak liryki dużo smutniejsze niż zwykle. Do tego teksty podane są na talerzu pełnym dobrej muzyki.
Podsumowując. Hey ma się świetnie, Paweł Krawczyk godnie zastąpił Piotra Banacha, a Kasia Nosowska udowodniła że ma wielki talent do pisania tekstów. Tak trzymać. Jest bardzo dobrze.

tracklista

1. Music, Music, Music (Intro)
2. Manto
3. Muka!
4. Miss Ouri
5. Mru-mru
6. Mehehe
7. Missy Seepy
8. Morf&Na
9. Moogie
10. Mataforgana
11. Moll
12. Mahjong
13. Miglanc
14. Misery

Marek Molicki, od 1998 roku związany z branżą online. Regional Manager w Gemius SA, właściciel Popkultury, w ramach której doradza firmom które chcą osiągnąć sukces w Internecie. W przeszłości zarządzał m.in. Kultura.yoyo.pl, CGM.pl, Chip.pl oraz odpowiadał za działania online w firmach Cenega i CDP.pl (ex CD Projekt) Więcej o autorze

PODOBNE ARTYKUŁY

Brak komentarzy

Odpowiedz: