Jeden z posłów PIS zainteresował się tematem pozycjonowania witryn pod konkretne słowa kluczowe. Niestety zamiast przejść drogę od początkującego do eksperta od razu wypozycjonował się sam jako ekspert od SEO.

Obrażanie głowy państwa jest karygodne. Tu nie chodzi o przekonania polityczne, a o poszanowanie instytucji prezydenta i dobre wychowanie. Dlatego przekażę sprawę ministrowi sprawiedliwości” – zdradza Tomasz Górski z PiS. List jest już gotowy i trafi do Zbigniewa Ziobry jutro“.
? przeczytałem taki oto fragment w Wirtualnych Mediach.

“Idiota” i zdrobniała forma od “ch…” gwarantuje nam odwiedziny na stronie Kazimierza Marcinkiewicza. Wpisując “debil” znajdujemy się na stronach wicepremiera Romana Giertycha i posła PiS – Tadeusza Cymańskiego. Chcąc bliżej poznać posła LPR Wojciecha Wierzejskiego, wystarczy wpisać “p…”, czyli obraźliwe określenie homoseksualisty? ? czytamy dalej.

I na koniec ? ?W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa zwracam się z prośbą, aby Pan Minister, jako Prokurator Generalny, wszczął z urzędu postępowanie w tej bulwersującej sprawie. Mniemam, że organy państwowe posiadają środki, aby po pierwsze – usunąć błędy szkalujące m.in. Głowę Państwa, a po drugie – ukarać winnych” – kontynuuje apel poseł PiS.? ? czytam w WM.

Już widzę, jak nasz rząd wynajmuje (za ciężkie pieniądze) firmę od pozycjonowania i rozpoczyna działanie.

Chciałbym zobaczyć walkę na pozycjonowanie witryn pod słowo ?ch**?. Oczywiście można powołać coś na kształt Centralnego Biura Antypozycjonerskiego i rozpocząć masowe aresztowania Internautów, którzy dopuścili się tak strasznego czynu i sądowo nakazać usunięcie spornych anchorów, tudzież linków. To będzie proste, bo przecież rząd dysponuje odpowiednimi narzędziami. Można spodziewać się czegoś na kształt Blitzkriegu z użyciem czołgów (?nie-wykształciuchów? odsyłam do książki Heinza Guderiana).

Trudniej będzie zmienić wyniki organiczne. No i komu przypisać zaszczyt posiadania pierwszego (i kilku dalszych) miejsca w Google po wpisaniu słowa ?ch**?? Opozycji może? No bo przecież nikt nie wpadnie na pomysł, żeby za państwowe pieniądze promować jakąś pornograficzną stronę. Poseł Piłka chyba by zawału dostał. Strasznie ta nasza władza wrażliwa.

PS. Jeśli w wyszukiwarce Google.com wpiszemy słowo ?idiot? na piątym miejscu pojawia się witryna poświęcona prezydentowi? Stanów Zjednoczonych. Jak się tylko zorientują w Białym Domu, FBI i CIA będą miały robotę?

Marek Molicki, od 1998 roku związany z branżą online. Regional Manager w Gemius SA, właściciel Popkultury, w ramach której doradza firmom które chcą osiągnąć sukces w Internecie. W przeszłości zarządzał m.in. Kultura.yoyo.pl, CGM.pl, Chip.pl oraz odpowiadał za działania online w firmach Cenega i CDP.pl (ex CD Projekt) Więcej o autorze

PODOBNE ARTYKUŁY

Brak komentarzy

Odpowiedz: