Kayah bardzo długo kazała nam czekać na swój nowy album. W sumie od ostatniej premiery minęły trzy lata. Każdy kto wysłucha albumu ?Stereo Typ? nie będzie miał wątpliwości, że warto było czekać. Słychać też, że artystka nie próżnowała przez te trzy lata. Słuchać to w każdej kolejnej kompozycji, nie tylko tej znanej wszystkim z pierwszego singla. Utwór z miejsca stał się przebojem i jedną z najważniejszych kompozycji roku.
Premiera albumu miała miejsce w dniu koncertu w Sopocie. Lepszego sposobu nie można było chyba wymyślić. Nowe piosenki miało okazję wysłuchać od razu kilka milionów ludzi. Artystka wystąpiła tam jako support dla Ricky?ego Martina, ale tak naprawdę to Martin powinien być supportem dla Kayah. Oczywiście pod warunkiem, że postarałby się bardziej.
Kayah zrobiła tak na wspomnianym koncercie jak i na recenzowanej płycie swoje. Z resztą artystka z godną pochwały konsekwencja od lat idzie swoją drogą, nagrywa coraz lepsze piosenki i jak zwykle pisze dobre, ciekawe teksty.
Wszyscy fani dobrego popu możemy się cieszyć, że mamy w kraju tak wspaniałą artystkę, której słucha się dobrze z płyty i na koncercie. Koncerty dostarczają też wrażeń wzrokowych (sama Kayah, chórki). W sumie płyta ?Stereo Typ? też. Za sprawą teledysku do kompozycji ?Testosteron?. Naprawdę jest na co popatrzeć?

Tracklista

1. Do D.N.A.
2. Jeszcze ta noc
3. Większy apetyt
4. Testosteron
5. Kołysanka dla serca
6. Twoja dłoń
7. Prośba do Twoich ust
8. Teren zaminowany
9. Nigdy się nie dowiem
10. Dzielę na pół
11. Dobre, złe, nieważne
12. Mądrala Mont Rala
13. Do it right
14. Testosteron – video

Marek Molicki, od 1998 roku związany z branżą online. Regional Manager w Gemius SA, właściciel Popkultury, w ramach której doradza firmom które chcą osiągnąć sukces w Internecie. W przeszłości zarządzał m.in. Kultura.yoyo.pl, CGM.pl, Chip.pl oraz odpowiadał za działania online w firmach Cenega i CDP.pl (ex CD Projekt) Więcej o autorze

PODOBNE ARTYKUŁY

Brak komentarzy

Odpowiedz: