Zastanawiałem się ostatnio, czy Kazika interesują w jakikolwiek sposób recenzje jego twórczości. Biorąc pod uwagę fakt, że wszyscy piszą to samo, chyba nie. Z resztą ta recenzja nie będzie odbiegała od standardu. Ale co innego można o nim napisać?

Przecież nie to, że nagrał słabą płytę. ?Melasa? to bardzo dobry album, który Kazik nagrał wespół z Olafem Deriglassoffem (eks-Apteka, Pudelki, Homo Twist). Wśród wielu gości, którzy pojawili się na ?Melasie?, znaleźli się m.in. Edyta Bartosiewicz, Piotr Wieteska (były basista Kultu, aktualnie manager Kazika), Sławek Janowski (realizator w Słabym Studio) oraz Sławek Pietrzak (były gitarzysta Kultu, aktualnie właściciel S.P. Records). Wśród wielu bardzo dobrych kompozycji najbardziej spodobała mi się leniwa i bardzo Kazikowa ballada ?gdybym wiedział to co wiem?. Poza tym mam wrażenie, że każdy znajdzie na ?Melasie? coś dla siebie. Niewiadomoą pozostaje fakt ile nagród dostanie Kazik za tę płytę? Wierzę, że dużo.

Recenzja ukazała się w magazynie Reset (wrzesień 2000, nr.41)

Marek Molicki, od 1998 roku związany z branżą online. Regional Manager w Gemius SA, właściciel Popkultury, w ramach której doradza firmom które chcą osiągnąć sukces w Internecie. W przeszłości zarządzał m.in. Kultura.yoyo.pl, CGM.pl, Chip.pl oraz odpowiadał za działania online w firmach Cenega i CDP.pl (ex CD Projekt) Więcej o autorze

PODOBNE ARTYKUŁY

Brak komentarzy

Odpowiedz: