Kevin Rose, twórca Digg.com podpisał kontrakt z wydawnictwem HarperStudio, które wyda książkę “One to One Million“. Według zapowiedzi książka zdradzi tajemnice sukcesu Kevina. Jestem jego wielką fanką – od pewnego czasu czytam jego bloga, oglądam video, śledzę go na Twitterze – i uważam go za jednego z bystrzejszych przedsiębiorców technologicznych z wielką wiedzą i doświadczeniem, którym może się podzielić. Kevin napisze książkę zatytułowaną “One to One Million”, w której zdradzi tajemnice swojego sukcesu” – napisała na stronie wydawnictwa Debbie Stier,  wydawca w HarperStudio i dyrektor emarketingu w HarperCollins.

Choć nie spodziewam się żadnego gotowego przepisu na sukces (bo to przecież jest jasne – trzeba mieć dobry pomysł, a następnie go zrealizować i uzbroić się w cierpliwość), to chętnie książkę Kevina przeczytam. Warto poznać punkt widzenia jednego z tych, którzy odmienili Internet.

Wydawnictwo: HarperStudio
Zdjęcie: Wikipedia

Marek Molicki, od 1998 roku związany z branżą online. Regional Manager w Gemius SA, właściciel Popkultury, w ramach której doradza firmom które chcą osiągnąć sukces w Internecie. W przeszłości zarządzał m.in. Kultura.yoyo.pl, CGM.pl, Chip.pl oraz odpowiadał za działania online w firmach Cenega i CDP.pl (ex CD Projekt) Więcej o autorze

PODOBNE ARTYKUŁY

Brak komentarzy

Odpowiedz: