tweet bookBelgijska agencja interaktywna Boondoggle przygotowała (kompletnie bezużyteczny jak twierdzi Techcrunch) produkt o nazwie TweetNotebook. Użytkownicy się znajdą, ale najwięcej zyska oczywiście agencja. 

Serwis jest banalny. Wchodzisz na stronę, wpisujesz swój login do Twittera, a witryna przeszukuje ostatnich 320 wspisów i wybiera te najciekawsze. W oczekiwaniu na wybór, możesz przygotować myśl przewodnią na okładkę. Tekst nie może mieć więcej niż 140 znaków.

Po tym jak system wybierze Twoje najlepsze wypowiedzi, możesz zapoznać się z nowym dziełem (w PRL to narzędzie zrobiłoby furorę). Można również wybrać jeden z trzech kolorów.

Koszt przygotowania dzieła wynosi 12 euro, do tego trzeba doliczyć koszty przesyłki.

Z pewnościa wielu (zwłaszcza młodych) użytkowników Twittera zechce mieć coś takiego w domu. Najbardziej zyska jednak agencja Boondoggle, która trochę z pewnością zarobi, ale przede wszystkim ma swoje ePR-owe 5 minut.

Kto zrobi coś podobnego na Blipa?

tweetnetbook

Marek Molicki, od 1998 roku związany z branżą online. Regional Manager w Gemius SA, właściciel Popkultury, w ramach której doradza firmom które chcą osiągnąć sukces w Internecie. W przeszłości zarządzał m.in. Kultura.yoyo.pl, CGM.pl, Chip.pl oraz odpowiadał za działania online w firmach Cenega i CDP.pl (ex CD Projekt) Więcej o autorze

PODOBNE ARTYKUŁY

Brak komentarzy

Odpowiedz: