O typowo polskiej zawiści napiszę następnym razem (chodzi oczywiście o Naszą Klasę). Tym razem tylko ?sprzedaje? prosty pomysł, co można zrobić.

Od dawna jestem jednym z zarejestrowanych w serwisach Linkedin, Goldenline, Profeo. Bez przesadnego entuzjazmu buduje tam listę znajomych. Większości tam nie ma. Większość jest zarejestrowana tam gdzie wszyscy. Nasza-klasa.pl nie jest już serwisem tylko dla ludzi z ?naszych klas?. Moim zdaniem, autorzy serwisu powinni teraz dodać funkcjonalności ze wspomnianych Linkedin i Goldenline. I oczywiście dostosować do tego wyszukiwarkę. Tak, żeby można było znaleźć kogoś znajomego po miejscu pracy.

Moim zdaniem to powinien być kolejny (jeden z wielu) krok twórców Naszej-Klasy. Ogłoszenia związane z praca pojawią się chwilę później i aktywność headhunterów z pewnością będzie spora ( nie napiszę o większej liczbie odsłon stron, bo w dobie AJAX-u nikt normalny na to nie zwraca uwagi).

Jeśli właściciele Naszej Klasy poważnie myślą o rozwoju tego serwisu to mają ku temu najlepsze z możliwych warunki. Oczywiście pomijając tych, którzy w ramach konkurencji życzą Maćkowi Popowiczowi jak najgorzej.

Ja mu życzę jak najlepiej.

Marek Molicki, od 1998 roku związany z branżą online. Regional Manager w Gemius SA, właściciel Popkultury, w ramach której doradza firmom które chcą osiągnąć sukces w Internecie. W przeszłości zarządzał m.in. Kultura.yoyo.pl, CGM.pl, Chip.pl oraz odpowiadał za działania online w firmach Cenega i CDP.pl (ex CD Projekt) Więcej o autorze

PODOBNE ARTYKUŁY

1 komentarz

Odpowiedz: