Słynny obraz Leonarda Da Vinci można oglądać bez konieczności wyjeżdżania do Włoch. Nie to jest jednak najważniejsze.

Ostatnia WieczerzaNa stronie Haltadefinizione.com znalazło się zdjęcie słynnego obrazu, składające się z 16 miliardów pikseli. Obraz możemy obejrzeć w całości, ale przede wszystkim możemy przyjrzeć się dokładnie każdemu drobiazgowi.

?Dzięki doskonałej jakości zdjęcia możemy zobaczyć dokładnie w jakim stanie jest dzieło? – powiedział Alberto Artioli dziennikarzowi Associated Press.

Z pewnością witryna będzie też często odwiedzana przez osoby zafascynowane teorią przedstawioną w książce ?Kod Leonarda Da Vinci? napisanej przez Dana Browna.

Jak zauważa Alberto Artioli, witryna jest doskonałym, dokumentem dla następnych pokoleń, które będą miały szansę zobaczyć jak obraz wyglądał w 2007 roku.

Marek Molicki, od 1998 roku związany z branżą online. Regional Manager w Gemius SA, właściciel Popkultury, w ramach której doradza firmom które chcą osiągnąć sukces w Internecie. W przeszłości zarządzał m.in. Kultura.yoyo.pl, CGM.pl, Chip.pl oraz odpowiadał za działania online w firmach Cenega i CDP.pl (ex CD Projekt) Więcej o autorze

PODOBNE ARTYKUŁY

1 komentarz

  1. Nie powiem, wyrwało mnie to z kapci. Szczególnie doceniam sam pomysł i jakość z jaką został zeskanowany obraz.

Odpowiedz: