Google zdobywało już tytuły “Najlepszego pracodawcy na świecie” i trzeba przyznać, że władze firmy robią sporo by pracownikom było dobrze.

Pisałem o tym jak Google dba o swoich pracowników, pisałem o tym jak wygląda employer branding w wykonaniu Google i Facebooka. Dziś historia z gatunku odpowiedniej reakcji przełożonego. Prosty gest, prosta decyzja która sprawia że firma dostaje automatycznie 100 punktów w kategorii “Idealne miejsce do pracy”.

Historia jest prosta. Córka jednego z pracowników napisała list w którym poprosiła o jeden dzień wolny dla swojego ojca. Wolne z okazji jego urodzin przypadających na środę. Prośba córki została wysłuchana z bonusem:

google

Proste, skuteczne, fajne.

zdjęcie: Luke Van Braeckel

Marek Molicki, od 1998 roku związany z branżą online. Regional Manager w Gemius SA, właściciel Popkultury, w ramach której doradza firmom które chcą osiągnąć sukces w Internecie. W przeszłości zarządzał m.in. Kultura.yoyo.pl, CGM.pl, Chip.pl oraz odpowiadał za działania online w firmach Cenega i CDP.pl (ex CD Projekt) Więcej o autorze

PODOBNE ARTYKUŁY

0

0

Brak komentarzy

Odpowiedz: