Niniejszym powołuję do życia nowy cykl, pt. Musisz to zobaczyć. Nie umieszczam a swoim blogu linków.  Z różnych powodów, których tłumaczył nie będę. Z drugiej strony spędzam w Internecie mnóstwo czasu, więc siłą rzeczy zadrza mi się trafić na ciekawe strony. I w tym właśnie cyklu będę te strony prezentował, rekompensując światu i blogsferze brak linków. A to chyba nawet ciekawsze.

Na pierwszy ogień strona o wdzięcznym tytule Ups! I znowu gafa!

Autorka bloga, Trini opisuję najróżniejsze gafy swoje i znajomych. Tagline tez jest dobry –  Każdemu zdarza się strzelić w życiu gafę. Mnie – pomiędzy strzeleniem jednej a drugiej – zdarza się żyć!

Polecam!

Marek Molicki, od 1998 roku związany z branżą online. Regional Manager w Gemius SA, właściciel Popkultury, w ramach której doradza firmom które chcą osiągnąć sukces w Internecie. W przeszłości zarządzał m.in. Kultura.yoyo.pl, CGM.pl, Chip.pl oraz odpowiadał za działania online w firmach Cenega i CDP.pl (ex CD Projekt) Więcej o autorze

PODOBNE ARTYKUŁY

3 Komentarze

  1. Ja się popłakałem ze śmiechu kilka razy. Nawet jeśli te historie są wyssane z palca to i tak mistrzostwo. No lepszej lektury na noc znaleźc sobie nie mogłem :)

Odpowiedz: