Jadąc dziś do pracy zauważyłem coś w co uwierzyć do tej pory nie mogę. Gdyby nie to, że zrobiłem zdjęcie, to pewnie byłbym przekonany że było to przywidzenie.

Prezydent naszego kraju ogłosił żałobę narodową. Takie rozporządzenie niesie ze sobą pewne konsekwencje, np. flagi państwowe opuszczane są do połowy masztu. Jak wygląda flaga narodowa wie każde dziecko.

Co powiecie zatem na ten temat?

Flagi McDonalds opuszczone do połowy masztu

Czy to nadgorliwość firmy czy może brak wyczucia? Żeby nie było, pewne centrum ogrodnicze opuściło swoja małą żółto-zieloną flagę również do połowy masztu. Ilu jeszcze naśladowców się znalazło nie wiem.
Być może się mylę, ale wydaje mi się, że flaga z logotypem to flaga z logotypem i z narodową nie ma nic wspólnego i jako taka nie powinna być opuszczana w czasie żałoby.

Osobiście czuje (nomen omen) niesmak i zażenowanie. Prawdę mówiąc mam ochotę napisać dokładnie to co myślę, ale McDonlads ma z pewnością dobrych prawników, a ja nie mam specjalnie ochoty na spotkania w sądzie z firmą sprzedającą hamburgery. Zatem nie napiszę nic już więcej. Cisza będzie na miejscu…

Marek Molicki, od 1998 roku związany z branżą online. Regional Manager w Gemius SA, właściciel Popkultury, w ramach której doradza firmom które chcą osiągnąć sukces w Internecie. W przeszłości zarządzał m.in. Kultura.yoyo.pl, CGM.pl, Chip.pl oraz odpowiadał za działania online w firmach Cenega i CDP.pl (ex CD Projekt) Więcej o autorze

PODOBNE ARTYKUŁY

0

0

Brak komentarzy

Odpowiedz: